Hotline: +420 511 189 990
czsk

Točená zmrzlina

Naše produkty

Stroje na točenú zmrzlinu sú výrobníky so zásobníkom zmesi, nášlehovým čerpadlom a pákovým mechanizmom, ktorý slúži na točenie zmrzliny priamo do kornútku alebo pripravenej nádoby. Vďaka množstvu rozdielov v technických parametroch potom stroje na zmrzlinu vyhovejú malej cukrárni na návsi, i veľké predajni s nepretržitou prevádzkou stroja počas celej sezóny.

Ako sa líši zmrzlinové stroje a ako vyberať?

Stroje na točenú zmrzlinu môžu byť samostojné na kolieskach, alebo menšie, slúžiace na inštaláciu na predajný pult. Môžu naraz vyrábať jeden typ zmrzliny, dva typy a ich mix, prípadne môžu podľa nastavenia pridávať lemovanie sirupom. Líšia sa veľkosťou zásobníkov a rýchlosťou produkcie zmrzliny a mierou nášľahu. Stroje pre najnáročnejších prevádzku fungujú na dva okruhy, môžu vedľa seba naraz vyrábať dva úplne nesúrodé produkty, alebo mimo sezónu či pred koncom predajnej doby pracovať len na jednej polovici a druhú mať vypnutú a prázdnu.

Nerezový zásobník na zmrzlinovú zmes je umiestnený tak, aby stekala do výrobného valca samospádom - hovoríme o takzvanom gravitačným plnenia.

Články

23/05/2017

Nutraceutická zmrzlina je nový trend vo výrobe zmrzliny. Stále viac zákazníkov hľadá alternatívy zdravého s...

21/10/2016

Čokoláda sa cenovo líši podľa jej kvality a ponúkaného sortimentu. Väčšina týchto produktov je možné rôzne ...

26/07/2016

Prvá zmrzlina, podobná tej našej, uvidela svetlo sveta až v 10. storočí. Arabi vtedy hodovali na ovocím och...

Aktualita

VánočníVánoční otevírací doba

Naše prodejna v Brně bude mít přes Vánoce upravenou otevírací dobu.