Hotline: +420 511 189 990
czsk

Stroje na ľadovou triešť

Naše produkty

Stroje ľadovú triešť sú neoceniteľní parťáci na predaj letného osvieženia. Výrobníky triešte môžete zaobstarať na mieru svojim potrebám, od jednoduchých strojov s jednou komorou až po profi veľkokapacitné zariadenie na 12 litrov produktu.

Ako vybrať stroj na ľadovú triešť

Stroje môžete využiť nielen na výrobu triešte, ale taky na chladené nápoje a výobníky SP a Sorby Dream na hustejšie krémy. Prečítajte si stručný text ako výrobníky fungujú a ako sa robí ľadová triešť. Pre lepšiu orientáciu si prečítajte nasledujúci popis jednotlivých variantov.

NINA - základný malý stroj

Výrobník ľadovej triešte NINA je vhodný pre menšie prevádzky s malým odberom nápojov alebo triešte. NINA je v základnej verzii s jednokomorový nádobou s kapacitou 2 litre. Pokročilá verzia výrobníka sa skladá z troch van o celkovej kapacite 6 litrov produktu. Stroj môžete zaobstarať aj v prevedení s dvojitou vaňou, vďaka ktorej ušetríte na spotrebe elektrickej energie a vyrobíte triešť alebo nápoj rýchlejšie.

je ideálna pre malé prevádzky s malým odberom nápojov alebo triešte. Tento malý šikula sa vo východiskovej variante predáva ako jednokomorový s kapacitou vane 2 litre. V pokročilejšie verzii sa výrobník skladá z troch van, a celková kapacita tak činí 6 litrov nápojov alebo triešte. Stroj je k dostaniu aj v prevedení s dvojitou vaňou, nespotrebuje toľko el. energie a vyrába rýchlejšie.

Menšie zásobník má tú výhodu, že môžete miešať aj menšie množstvo produktu a nebudete mať výrazné nepredané prebytky. Tieto výrobníky sa hodí skôr do menších prevádzok ako doplnkový sortiment.

Caress a Faby - menšie stroje, polepy

Do kategórie menších strojov na ľadovú triešť radíme tiež Caress a Faby. Stroje Caress sú spoľahlivé stroje na výrobu dokonalého a rovnorodého produktu bez kryštalizácie a penenie. Ľahko sa ovládajú a čistia, majú nízky príkon. Stroje Faby majú veľmi dobrú cirkuláciu vzduchu. Stroje Faby a Caresse sa môžu ľahko olepiť vlastnou grafikou.

Sorb DREAM - väčšia kapacita

Výrobníky triešte Sorby DREAM sú čo do parametrov a funkcií podobné strojom NINA. Môžu vyrábať aj menšie množstvo triešte, kapacita komory je 10 litrová a stroj môže mať jednu až tri komory. Maximálna kapacita je 30 litrov.

SP - elektronické riadenie a husté krémy

Stroje na ľadovú triešť SP umožňujú výrobu aj hustejších krémov a triešte. Môžete s nimi vyrábať aj veľmi malé množstvo, vďaka elektronickému nastavenie teploty aj hustejšie krémy. Elektronika tiež chráni stroj pred mechanickým poškodením a obsluhu stroja pred poranením (pri nadvihnutí veka sa blokujú miešacej časti).

FROSTY DREAM - dokonalé miešanie

Výrobníky FROSTY DREAM s dvoma až troma komorami s kapacitou 12 litrov sú vybavené dvojitým ptentovaným systémom pre dokonalé a homogénne miešanie produktu. Na prednej časti výparníka má stroj dvojité istenie proti nežiaducemu presakovaniu triešte alebo nápoje dovnútra stroja, ktoré by ho mohlo poškodiť.

I-PRO - vyššia trieda strojov

Stroje I-PRO sa radí do vyššej úrovne výrobníkov ľadovej triešte. Nápoj alebo triešť vyrába rýchlejšie, lacnejšie a kvalitnejšie než bežné stroje na trhu. Vďaka dvojitému systému izolácie van majú stroje menšie tepelné straty a kondenzácii na povrchu zariadenia. Na výrobu je potreba menší výkon kompresora, stroj má tichý chod a spotrebuje menej elektrickej energie. Akonáhle je produkt v optimálnej konzistencii, stroj sa automaticky prepne do úsporného režimu STAND-BY. Vo vrchnom kryte stroja je umiestnená LED lampa s dostatočnou svietivosťou, ktorá však neohrieva pripravovaný nápoj.

Články

13/05/2022

Ľadová triešť úplne neodmysliteľne patrí k teplým letným dňom. Svojimi výraznými farbami spoľahlivo pritiah...

11/05/2022

Väčšina cukrárov dnes považuje čokoládu pri svojej profesii ako potrebnú surovinu. Hoci sa ešte stále v odb...

9/05/2022

Čo je to temperácia čokolády a ako prebieha? Aké zásady je potrebné dodržať pri práci s čokoládou, aby bol ...